kufry samochodowe

Jak wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno minął to tak ściśle mówiąc każda pora jest korzystna na to aby zażyć trochę odpoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wyprawę z rodziną w pewnych momentach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, aby weselić się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe Northline

Poprawny wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować wypada wziąć pod uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu więc najpierw trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współgrać. Słusznym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i chyba najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a ponadto warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.